BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLERİN 1.DÖNEM KARNE HEYECANI

          Nilüfer İlçesinde Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretimde eğitim gören 70 binin üzerinde öğrenci karne sevinci yaşadı.  
ÖĞRENCİLERİN 1.DÖNEM KARNE HEYECANI

        İlçemiz Nilüfer´de Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretimde eğitim gören 70 binin üzerinde öğrenci karne sevinci yaşadı.

 

         2014-2015 Eğitim-öğretim yılı Karamehmet Ortaokulu, Cavit Çağlar Ortaokulu, Hüsnü Züber İlkokulu, Eşref Ergin İlkokulu, Gümüştepe İlk ve Ortaokulu ve Görükle Akşemsettin İlkokulundanda gerçekleşen karne törenleri ile 1.dönem sona erdi. Nilüfer Kaymakamı Mustafa KILIÇ,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Muharrem TÜFEKCİ ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Selami GÜLLÜLÜ, Abdulaziz KAYAHAN, Ömer IŞIKOĞLU, MEHMET AVCI ve Yunus YILDIRIM öğrencilerin karne ve başarı belgelerinin sevinçlerine ortak oldular.

Öğrencilere karnelerini dağıtan Nilüfer Kaymakamı Mustafa KILIÇ, Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Muharrem TÜFEKCİ ve Nilüfer İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Selami GÜLLÜLÜ, Abdulaziz KAYAHAN, Ömer IŞIKOĞLU, MEHMET AVCI ve Yunus YILDIRIM  karne alan öğrencileri, öğretmenleri ve karne töreni için okula gelerek çocuklarıyla birlikte karne heyecanı yaşayan velileri tebrik ve teşekkür ettiler.

Öğrencilerin başarılarının devamlarını dileyerek, sağlık ve sıhhat dolu bir yarıyıl tatili geçirmelerini ve bol bol kitap okumalarını önerdiler.

Konak Mahallesi, İlgi Sokak, No2/3, PK16110, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 66 80 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.