BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ZEKAİ GÜMÜŞDİŞ ORTAOKULU ÇOK AMAÇLI SALON AÇILIŞ TÖRENİ

24/03/2015 Salı günü Saat:14:00’da, Zekai Gümüşdiş Ortaokulu bahçesine Nilüfer Belediyesi’nin destekleri ile yapılan çok amaçlı salonun açılış töreni yapıldı
ZEKAİ GÜMÜŞDİŞ ORTAOKULU ÇOK AMAÇLI SALON AÇILIŞ TÖRENİ

          24/03/2015 Salı günü Saat:14:00’da, Zekai Gümüşdiş Ortaokulu bahçesine Nilüfer Belediyesi’nin destekleri ile yapılan çok amaçlı salonun açılış töreni yapıldı.

        Açılış törenine Bursa Vali Yardımcısı Mehmet Vedat MÜFTÜOĞLU, Nilüfer Kaymakamı Mustafa KILIÇ, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa BOZBEY, Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Muharrem TÜFEKCİ, Bursa Eski Valisi Zekai Gümüşdiş, salonun yapılması konusunda ilk girişimleri gerçekleştiren Okul Eski Müdürü, Nedim Öztan İlkokulu Müdürü Zeliha YÜCE, çok sayıda davetli, okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

       Zekai Gümüşdiş Ortaokulu Okul Müdürü Zafer AĞAOĞLU’nun açılış ve teşekkür konuşmasından sonra, Bursa Vali Yardımcısı Mehmet Vedat MÜFTÜOĞLU konuşmasını yaparak emeği geçenlere teşekkür etti. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa BOZBEY, Nilüfer Belediye Başkanlığı olarak eğitim öğretime her zaman destek verdiklerini, ellerindeki imkânlar doğrultusunda da destek vermeye devam edeceklerini ifade eden konuşmasını yaptı. Daha sonra açılış törenine geçildi. Protokol hep birlikte açılış kurdelasını keserek salonun açılışını gerçekleştirdi.

 

Konak Mahallesi, İlgi Sokak, No2/3, PK16110, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 66 75 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.