BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GELENEKSEL LİSELERARASI SCRABBLE (İNGİLİZCE KELİME TÜRETME YARIŞMASI) TURNUVASI İLÇEMİZ OİB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Bu sene 7.si düzenlenen Geleneksel Liselerarası Scrabble (İngilizce Kelime Türetme Yarışması) Turnuvası 6-10 Nisan 2015 tarihleri arasında ilçemiz Otomotiv İhracaatçıları Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi. 
GELENEKSEL LİSELERARASI SCRABBLE (İNGİLİZCE KELİME TÜRETME YARIŞMASI) TURNUVASI İLÇEMİZ  OİB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Geleneksel Liselerarası Scrabble İngilizce Kelime Türetme Yarışması Turnuvası OİB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleştirildi.

Bu sene 7.si düzenlenen Geleneksel Liselerarası Scrabble (İngilizce Kelime Türetme Yarışması) Turnuvası 6-10 Nisan 2015 tarihleri arasında ilçemiz Otomotiv İhracaatçıları Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi. Yarışmada dereceye giren öğrencilerin ödülleri törenle verildi.Ödül törenine Bursa İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Seyfettin Mayuk, Hüseyin Hacıoğlu, Nevzat Gültekin ve Nilüfer İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yunus Kaldırım’ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Çevre ilçeler dahil,  48 okulun katılımıyla gerçekleşen turnuvaya İlçemiz Otomotiv İhracaatçıları Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  İngilizce öğretmeni Ayşe Kahraman’ın gözetiminde hazırlanan öğrencileri Fevzi Kır, Furkan Aydemir, Hüseyin Çınar ve Metecan Karatay ile katılmış ve  turnuvada 4 tur oynamışlardır.

Geleneksel Liselerarası Scrabble İngilizce Kelime Türetme Yarışması Turnuvası OİB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleştirildi.

Otomotiv İhracaatçıları Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İngilizce öğretmenleri F. Sibel Eser , Sinan Sezer  Ayşe Kahraman,   turnuvanın planlanmasında ve yürütülmesinde Scrabble İl Yürütme Kurulunda görev almışlardır. Gönüllük esası ile gerçekleştirilen ve  5 gün süren turnuva 48 öğretmen ve 288 öğrencinin katılımıyla gerçekleşmiştir. 

Geleneksel Liselerarası Scrabble İngilizce Kelime Türetme Yarışması Turnuvası OİB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleştirildi.

Yarışmaya katılan öğrenciler arasında iletişimin arttığını belirten Bursa İl Milli Eğitim Şube Müdürü Seyfettin Mayuk: “Bur tür faaliyetlerde dil öğrenimine yönelik motivasyonun sağlandığını, bir araya gelen öğrencilerin birbirleriyle yabancı dille iletişim kurduğunu görüyoruz. Bu da onların dil seviyelerinin gelişmesine katkı sunacaktır. Yarışmanın formatı gereği dereceye giren öğrenciler belirlendi. Ancak bizler için buraya katılan tüm öğrencilerimiz ve okullarımız birinci olmuştur. Organizasyona katkı sunanları tebrik ediyor, katılan okul ve öğrencilerimizi kutluyorum” dedi.

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bu yıl 7.’si düzenlenen Scrabble yarışmasında,  dereceye giren öğrenciler ödüllerini İl ve İlçe Milli Eğitim yöneticilerinin elinden aldı. 

Konak Mahallesi, İlgi Sokak, No2/3, PK16110, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 66 75 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.