BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OTOMOTİV LİSESİ GÖKYÜZÜNDE

14.Nilüfer spor şenlikleri kapmasında fadıllı havacılık tesislerinde yapılan praşüt hedef şampiyonasında İlçemiz Otomotiv İhracaatçıları Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini temsil eden öğrenciler bir ilke imza atmıştır.
OTOMOTİV LİSESİ GÖKYÜZÜNDE

OTOMOTİV MESLEK LİSESİ GÖKYÜZÜNDE

 Nilufer spor şenlikleri kapmasında fadıllı havacılık tesislerinde yapılan praşüt hedef şampiyonasında İlçemiz Otomotiv İhracaatçıları Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini temsil eden öğrenciler bir ilke imza atmıştır.

OTOMOTİV MESLEK LİSESİ GÖKYÜZÜNDEOTOMOTİV MESLEK LİSESİ GÖKYÜZÜNDE


Nilufer spor şenlikleri kapmasında fadıllı havacılık tesislerinde yapılan paraşüt hedef şampiyonasında okulu temsil eden öğrenciler bir ilke imza atmıştır. Yeni kurulan Havacılık takımından Beden Eğitimi öğretmenleri Yasemin Tükenmez ve Semavi Mutlu ile öğrenci Şükriye Hilal Dönmez paraşüt hedef şampiyonasına katılmıştır.

OTOMOTİV MESLEK LİSESİ GÖKYÜZÜNDEOTOMOTİV MESLEK LİSESİ GÖKYÜZÜNDE

Hedef şampiyonasında okulun Beden eğitimi Öğretmeni Yasemin Tükenmez 2. öğrenci Şükriye Hilal Dönmez 4. olmuştur. 

OTOMOTİV MESLEK LİSESİ GÖKYÜZÜNDE

Konak Mahallesi, İlgi Sokak, No2/3, PK16110, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 66 80 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.