BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Duyum İşitme Engelliler Ortaokulu Türkiye Şampiyonu Oldu

Duyum İşitme Engelliler Ortaokulu İşitme Engelliler Yıldızlar Spor Oyunlarında Türkiye şampiyonu oldu.  
Duyum İşitme Engelliler Ortaokulu Türkiye Şampiyonu Oldu

20-25 Mayıs 2015 Tarihleri arasında Aksaray da yapılan İşitme Engelli Okullar Yıldızlar Spor Oyunlarında Okululmuz Duyum İşitme Engelliler Ortaokulu Bursa ve Nilüfer´i en iyi şekilde temsil ederek katıldıkları  her dalda birincilik alarak Türkiye şampiyonu olmuştur.

Takımlarımızdan Basketbol Kız Takımı Türkiye şampiyonu, Atletizm Takımı da katıldıkları 8  dalda (300 m, 400 m, 800m , 4x100 m, uzun atlama, yüksek atlama, disk atma, gülle atma) birinci oldukları için Atletizmde Türkiye şampiyonu olmuşlardır.

             Şampiyon takımlarımız Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn Mustafa Muharrem TÜFEKCİ´yi ziyaret ederek başarı  sevinçlerini paylaştılar. 

           Okul Müdürü Türkan CANER, İşitme Engelli Okullar Türkiye Şampiyonasında üstün gayret ve çaba gösteren, saygılı ve sportmen davranışlarıyla okulumuzu en iyi şekilde temsil eden öğrencilerini kutladığını ve öğrencilerin hazırlanmasından ve spor oyunlarına öğrencilerin götürülüp, getirilmesinde destek olan Beden Eğitimi öğretmeni Mine ÖZDEMİR, Matematik Öğretmeni Metin YAZICI, Özel Eğitim Sınıf Öğretmeni İlker DOĞRU, Müberra ARSLAN, Hatice YARICI’ya başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ettiğini söyledi.

 

 

Konak Mahallesi, İlgi Sokak, No2/3, PK16110, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 66 75 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.