BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖNEMLİ BT Rehber Öğretmen Görevlendirme Duyurusu

ÖNEMLİ  BT Rehber Öğretmen Görevlendirme Duyurusu

 

İlgi:      a)MEB Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’ nün Bilişim Teknolojileri Rehberliği ile ilgili 28/09/2012 tarih ve 16791 sayılı yazıları,

           b)MEB Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’ nün BT.Rehberliği Görevi (Tereddüt Edilen Hususlar) ile ilgili 27/12/2012 tarih ve                             248065 sayılı yazıları.

 

        Bakanlığımız Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’nün ilgi (a),(b) yazıları ve ekteki açıklamalar doğrultusunda;  Fatih Projesi Kapsamında Etkileşimli Tahta ve İnternet ve Ağ Altyapısı kurulumu yapılan okullarımıza Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni görevlendirmesi yapılacaktır.

       ilgi yazı ve açıklamalar doğrultusunda işlemlerin yapılması; şartları taşıyan ve istekli öğretmenlerin http://www.bursafatihprojesi.gov.tr/ adresinden elektronik başvuru yapıp formun çıktısını alarak şartları taşıdıklarına dair belgelerle birlikte 08.09.2015 Pazartesi günü mesai bitimine kadar ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

 

 

EKLER:

Bt Rehberliği açıklama yazısı için tıklayınız.

Bt Reberliği görevi (Tereddüt edilen hususlar) yazısı için tıklayınız.

Bt Rehber öğretmenliği görevi yazısı için tıklayınız

FATİH PROJESİ KAPSAMINDA ETKİLEŞİMLİ TAHTA VE AĞ ALTYAPISI KURULUMU TAMAMLANMIŞ OKULLARIN LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ.

 

Konak Mahallesi, İlgi Sokak, No2/3, PK16110, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 66 75 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.