BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİMDEN ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK (DYK) TAKVİYE KURSU

NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİMDEN ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK (DYK) TAKVİYE KURSU
NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİMDEN ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK (DYK) TAKVİYE KURSU


Nilüfer İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü, Nilüfer Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Nilüfer Nur Hayati Kurtcan Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü aracılığıyla “Hayat Boyu Öğrenme” kapsamında lise mezunlarına yönelik üniversiteye hazırlık takviye kurs programı açılmıştır. Kurslar, kurs merkezi olarak seçilen Nilüfer Nur Hayati Kurtcan Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yapılacaktır. Takviye kurslarında toplam 875 saat ders, 13 deneme sınavı, ünite tekrar sınavları, ek etüt çalışmaları, rehberlik ve yönlendirme hizmetleri ücretsiz olarak verilecektir.  Hafta içi her gün yapılacak kurslar çalışan kursiyerler de düşünülerek saat 16.00’da başlayıp 20.10’da sona erecektir. Yoğun kurs programında ilk hedef tüm kursiyerlerin YGS sınavından yüksek puan almalarıdır. Her türlü imkânın kullanılacağı kurslar da alanında uzman öğretmenler görev alacaktır. Kurslara başvurular 21 Eylül- 7 Ekim 2015´de öğrenci tarihleri arasında Nilüfer Nur Hayati Kurtcan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü’ne yapılacaktır. Kurslarda görev almak isteyen kadrolu ve ücretli öğretmenler https://e-kurs.eba.gov.tr/ üzerinden başvurularını yapacaklardır. Mezun olup herhangi bir üniversiteye yerleşememiş tüm mezunlar bu kurstan yararlanıp hedeflediği yükseköğretim kurumunu kazanabilir. Şimdiden tüm kursiyer ve öğretmenlerimize başarılar dileriz. Kurslar 03 Ekim 2015 tarihinde başlayacaktır.  

Konak Mahallesi, İlgi Sokak, No2/3, PK16110, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 66 75 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.