BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZDE TÜBİTAK PROJE ÇALIŞMALARI YAPILDI

TÜBİTAK PROJE ÇALIŞMALARI NİLÜFER İLÇESİNDE DEVAM ETTİ
İLÇEMİZDE TÜBİTAK PROJE ÇALIŞMALARI YAPILDI

TÜBİTAK Proje Çalışmaları Nilüfer ilçemizde devam etti. Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE ekibinden  Hasan SÖYLEMEZ ve Yasemin KIVRAK´ın katılımıyla İlçemizde bulunan okullara Tübitak Projeleri ve e-twinning çalışmaları hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

2015‐2016 eğitim öğretim yılında da ülke genelinde resmi ve özel ortaokulların 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerince gerçekleştirilecek ’’Bu Benim Eserim’’ Proje Yarışması ile Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması (Liseler) ile TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programlarının takibi ve yönlendirilmesi amacıyla; Nilüfer İlçemizde idareci ve ilgili alan öğretmenlerimizin katılımları ile Koç Ortaokulu Toplantı Salonunda yapıldı. 
Hasan SÖYLEMEZ ve Yasemin KIVRAK ev sahipliğinden dolayı  Koç Ortaokulu Müdürü Muharrem KESKİN ve Müdür Yardımcılarına,  katılım sağlayan tüm idareci ve öğretmenlerimize,  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Arge Birimi sorumluları  Sevinç ŞİRİN ve   Serkan YILDIZ´a   teşekkür edip, proje çalışması yapacak öğretmenlerimize  başarılar dilediler. 

Konak Mahallesi, İlgi Sokak, No2/3, PK16110, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 66 75 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.