BURSA
NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2. Eğitim Bölgesi "Vatandaşlarla Buluşma" Toplantısı Gerçekleştirildi
2. Eğitim Bölgesi Vatandaşlarla Buluşma Toplantısı Çamlıca Anadolu Lisesinde Yapıldı.![2. Eğitim Bölgesi "Vatandaşlarla Buluşma" Toplantısı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2017_01/11102135_DSC_0207.jpg)
28/12/2016 tarihinde Çamlıca Anadolu Lisesinde İlçe Kaymakamımız Sn Mustafa KILIÇ başkanlığında ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Muharrem TÜFEKCİ´nin katılımlarıyla, 2. eğitim bölgemizde kalan okul müdürleri ve okul aile birliği başkanları ile "Vatandaşlarla Buluşma" toplantısında eğitimin sorunları dinlendi.