BURSA
NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakamımızın Okul Ziyaretleri
![Kaymakamımızın Okul Ziyaretleri](/meb_iys_dosyalar/2018_02/27090211_2018-02-22-PHOTO-00000005.jpg)
İlçe Kaymakamımız Avni ORAL ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Muharrem TÜFEKCİ ile birlikte okul ziyaretlerine devam ediyor. Okul ziyaretleri kapsamında ilçemiz Görükle Akşemsettin İlkokulu, Hatice-Gani Elverdi Ortaokulu ve Dumlupınar İlkokulunu ziyaret edildi. Ziyarette öğrencilerle sohbet edip, tavsiyelerde bulunan Kaymakam ORAL, daha sonra ise okulun yönetici ve öğretmenleriyle sohbet gerçekleştirdi.