BURSA
NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ATA SPORUM OKÇULUK PROTOKOLÜ İMZALANDI.
![ATA SPORUM OKÇULUK PROTOKOLÜ İMZALANDI.](/meb_iys_dosyalar/2018_03/06134405_IMG_9371.jpg)
Nilüfer İlçe Milli Eğitim ile Hasanağa Geleneksel Okçuluk Destekleme ve Tanıtım Derneği arasında 06/03/2018 tarihinden "Ata Sporum Okçuluk" protokolü Nilüfer ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Muharrem TÜFEKCİ ve Hasanağa Geleneksel Okçuluk Destekleme ve Tanıtım Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Naşit GÜNDOĞAN tarafından imzalandı.