BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUSTAFA MUHARREM TÜFEKCİ´NİN YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUSTAFA MUHARREM TÜFEKCİ´NİN YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI

Sevgili Öğretmenler ,

Sevgili Öğrenciler        ,

Değerli  Veliler           ;

 Yeni bir eğitim-öğretim yılına, birlikte merhaba diyoruz. Biliyorum ki, gelecek bizden yeni selamlar bestelememizi, yarınların kalplerimize olan hasretini dindirmemizi bekliyor. Bize düşen, tarihle randevumuza yetişmek, zamanı bizden razı kılmaktır.

                 Yeni eğitim-öğretim sezonu, geride bıraktığımız yıllarda alınmış mesafeleri daha ileriye götürebilme imkânımızı tazeliyor. Çocuklarımızın, gençlerimizin gözlerindeki fer, bizim hiyerarşimizin tepe noktasıdır. Emanetini üstlendiğimizi kuşaklar, ilmi, irfanı ve vicdanı hür günlerin, henüz yaşanmamış aydınlık ufukların gökte yüzen donanmasıdır. Hepimiz bu donanmada bazen kaptan, bazen tayfayız.

                Özünde sevgi ve bilgi olan her şeyin bize güç kattığı inancıyla 2018/2019 eğitim-öğretim yılının mutluluk eşliğinde başarıyı ağırlamasını diliyorum.

 

 

                                                                                                  Mustafa Muharrem TÜFEKCİ

                                                                                                    İlçe Milli Eğitim Müdürü

Konak Mahallesi, İlgi Sokak, No2/3, PK16110, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 66 75 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.