İLÇE OKUL ÖĞRENCİ MECLİSİ SEÇİMİ TAMAMLANDI
![İLÇE OKUL ÖĞRENCİ MECLİSİ SEÇİMİ TAMAMLANDI](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_08091047_20161106_105902.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığı Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Yönergesi kapsamında 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı İlçe Öğrenci Meclis toplantısı 7 Kasım 2016 Pazartesi günü İlçemiz Mehmet Kemal Çoşkunöz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapılmış olup aşağıda isimleri yazılı öğrenciler İlçe Öğrenci Meclisine seçilmişlerdir.
ADI SOYADI OKULU
Yiğit SARI - Başkan TOFAŞ Fen Lisesi
Bersu BAYRAN - Üye Nilüfer Şehitler Ortaokulu
Halil Emirhan YALDUZ - Üye Nilüfer Anadolu İmam Hatip Lisesi