İSLAM UYAR MTAL TUBİTAK BİLİM FUARI ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ
4006 - TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı çerçevesinde İslam Uyar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde öğrencilerimizin proje sunumları fuarla sergilendi.![İSLAM UYAR MTAL TUBİTAK BİLİM FUARI ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ](/meb_iys_dosyalar/2024_05/23164358_islam_uyar_mtal_tubitak3.jpg)
Fuarın açılış töreni İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mehmet Orhan, ilçemiz okul müdürleri ve TÜBİTAK Bursa koordinatör sorumluları tarafından gerçekleştirildi.
Fuar alanında sosyoloji alanında 6 proje, dil ve edebiyat alanında 3 proje, biyoloji, tarih, coğrafya alanında 2 proje, değerler eğitimi ve teknolojik tasarım alanlarında 1'er proje olmak üzere 17 proje sergilendi. Projeler; 49 öğrencimizin 15 danışman öğretmeni nezaretinde özverili çalışmaları sonucu ortaya çıktı.