BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

NİLÜFER BORSA İSTANBUL FEN LİSESİ'NDE OKUL ORTAKLIĞI PROGRAMI

Bakanlığımız Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 'Okul Ortaklığı Programı' kapsamında yürütülen 'Yönetici Hareketlilik Programı'na yönelik Nilüfer Borsa İstanbul Fen Lisesi'nde  farklı bölgelerden 10 proje okulu yöneticisi bir araya geldi.
NİLÜFER BORSA İSTANBUL FEN LİSESİ'NDE OKUL ORTAKLIĞI PROGRAMI

Okul Ortaklığı Programı kapsamında yer alan okulların yöneticilerine yönelik gerçekleştirilen Yönetici Hareketlilik Programı ile eğitimde iyi örnekler uygulamalarıyla öne çıkan okullarımızın ev sahipliğinde aynı ilden veya diğer illerden gelen okul yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Nilüfer Borsa İstanbul Fen Lisesi 'İnsansız Deniz ve Hava Aracı Geliştirme Projesi'ni gelen konuklara tanıttı.

Program kapsamında ev sahibi okulumuz tarafından misafir edilen okul yöneticileri iyi uygulamalarla ilgili bilgi alışverişi, tecrübe paylaşımı ve değerlendirme fırsatı buldu. Ayrıca konuklar Bursa'nın tarihî ve kültürel zenginliklerini de gezdiler.

Program faaliyetleri okullar arasındaki iş birliği ve desteği artırarak eğitim öğretim sürecine katkı sağlamak, üreten ve paylaşan dinamik okullar anlayışını geliştirmek, özellikle okullar arasındaki farklılıkları azaltarak fırsat eşitliğine katkı sunmak amacıyla yürütülüyor.

04-01-202304-01-202304-01-2023


 

Konak Mahallesi, İlgi Sokak, No2/3, PK16110, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 66 75 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.