BURSA NİLÜFER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

NİLÜFER OKULLARI BİLİMİN İZİNDE

10. Bilim Fuarları'nda ilçemiz okullarının hazırlamış olduğu projeler destek almaya hak kazandı. 
NİLÜFER OKULLARI BİLİMİN İZİNDE

4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programının 10. Dönemi kapsamında 4006-A ve 4006-B çağrılarına yapılan proje başvurularının değerlendirme süreci tamamlandı.

Bilim ve teknoloji yolculuğunda bilimsel proje hazırlama ve sunma deneyimi elde eden okullarımızın isimleri ise şöyle:

İslam Uyar Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, M. Kemal Coşkunöz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Hatice Gani Erverdi Ortaokulu, Görükle Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Şahinler Anadolu Lisesi, Özlüce Nurettin Topçu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Çamlıca Anadolu Lisesi, Ali Durmaz Ortaokulu, Öğretmen Hasan Güney Ortaokulu, Özlüce Şehit Aykut Yurtsever Anadolu Lisesi, Halil İnalcık Bilim ve Sanat Merkezi, Tofaş Fen Lisesi,  Nilüfer Anadolu İmam Hatip Lisesi, Ahmet Erdem Anadolu Lisesi, Alaattinbey Özel Eğitim Meslek Okulu, Sadettin Türkün Ortaokulu, Nilüfer Borsa İstanbul Fen Lisesi, Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi.

Bilimsel projeleriyle günümüze ve geleceğe katkı sağlayacak olan genç bilim insanlarımızı ve onlara rehberlik eden öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz.

İhsaniye Mahallesi, Nilüfer Cumhuriyet Meydanı, No7/A, PK16130, Nilüfer/Bursa - 0(224) 245 7034 __Ek Hizmet Binası İletişim Numarası (Özel Öğretim Bölümü) 0(224) 246 7778

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.